Doprava:

V rámci našich služieb sa snažíme ponúknuť maximum možností, aby bolo zabezpečenie dopravy čo najjednoduchšie pre našich zákazníkov. Na výber máte klasickú dopravu, ktorú zabezpečujeme našimi vlastnými vozidlami. Vďaka tomu sme schopní garantovať spoľahlivé a rýchle doručenie vašich objednávok priamo na miesto určenia. Ak vám však záleží na čo najrýchlejšom zabezpečení dopravy, môžeme vám ponúknuť službu Express24. Tá garantuje doručenie vašej objednávky do 24 hodín od odoslania.

Či už si vyberiete akúkoľvek možnosť, môžete byť istí, že sa budeme snažiť zabezpečenie dopravy čo najviac prispôsobiť vašim potrebám.

Platba:

Pre rýchle a bezpečné online platby cez internet vám ponúkame platobnú bránu GoPay. Táto možnosť vám umožní platiť prostredníctvom platobných kariet, bankovného prevodu alebo online peňaženky. GoPay spĺňa všetky bezpečnostné štandardy a umožňuje rýchle spracovanie vašej platby.

Ak preferujete platbu prevodom, môžete využiť platbu na faktúru. Pre nastavenie možnosti platby na faktúru nás prosím kontaktujte vopred.

Veríme, že naše platobné možnosti vám uľahčia platbu za vaše objednávky a že budete s našimi službami spokojní.

V prípade, že budete mať akékoľvek otázky ohľadom platobných možností, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára na našom webe.